PřihlášeníHome Nahrávací studio

PostHeaderIcon Nahrávací studio

Nahrávací studio a další služby

V červnu 2009 jsme přestěhovali stávající nahrávací studio do nových prostor a rozšířili výrazně možnosti nahrávání nákupem nové nahrávací techniky. Používáme 24 I/O digitální nahrávací systém postavený na zkukové kartě MOTU 24I/O, která umožňuje využítí 24 sim. nahrávacích stop. Při nahrávání používáme špičkovou techniku mnoha renomovaných firem, jako jsou Mackie, Shure,  AKG, RODE, Steinberg atd.

Zapůjčení aparátů a další služby

Abychom zajistili naprostou spokojenost našich klientů, nabízíme možnost pronajmout si na místě špičkové nástroje a aparáty. Z bicích souprav jsou to SONOR SQ2 nebo PEARL MASTER, kytarové aparáty Marshal a Messa Boggey a řada dalších. Kompletní seznam a podmínky pronájmu Vám zašleme na vyžádání. Nezbytná je předchozí rezervace nástroje či aparátu. Zajistíme Vám rovněž ubytování po celou dobu nahrávání. A aby toho nebylo málo, můžeme Vám zajistit výrobu a potisk Vašeho CD, booklety i jiné grafické materiály... Takže s trochou nadsázky od nás odjedete s bednou Cédeček v kufru...

Ozvučování akcí, pronájem zvukové techniky

Zajišťujeme také ozvučování kulturní a společenských akcí, plesů, oslav, koncertů atd. Pokud potřebujete ozvučit např. svatební hostinu, oslavu apod., zapůjčíme Vám zvukovou techniku, přijedeme, zapojíme... Navrhneme a zrealizujem ozvučení pro Vaše prostory.

Zastupování hudebních souborů

Zastupujeme skupiny a umělce: Mandragora, Sarah, Nekrmit, Radim Koller

Připravujeme pro Vás ceník nahrávání...

... a také fotogalerii ze studia...

Aktualizováno (Pátek, 29 Červenec 2011 10:50)